راهنمای نگارش مقالات

راهنمای نگارش مقالات

همایش ریاضی
  1. برای نگارش مقاله از  قالب آماده‌شده همایش XePersian یا LaTeX، که در قسمت "قالب ارسال مقالات" موجود است، استفاده نمایید.

  2. فايل "6MCPNU_Farsi.sty" برای مقالات فارسی، بايد در پوشه فايل  XePersian مقاله باشد. اين فايل‌ در داخل فايل فشرده "Temp-6MCPNU_Farsi.rar" موجود می‌باشد.

  1. فايل "6MCPNU_English.sty" برای مقالات انگلیسی، بايد در پوشه فايل  LaTeX مقاله باشد. اين فايل در داخل فايل فشرده "Temp-6MCPNU_English.rar" موجود می‌باشد.

  2. برای اجرای بدون مشکل این فایل‌ها از TeXLive‎ استفاده نمایید. امکان این که نتوانید این فایل را با ‎MikTex‎  اجرا کنید، بسیار زیاد است.

  3. راهنمای دانلود، نصب و استفاده از TeXLive در قسمت "قالب ارسال مقالات" در دسترس قرار گرفته شده است.

  4. برای بهتر شدن مقاله، دوبار آن را اجرا کنید تا پیوند‌ها در متن به درستی نشان داده شوند.

  5. فايل XePersian یا LaTeX، فايل PDF و فايل تصاوير (در صورتي که بيش از يک نمودار يا تصوير وجود دارد، آنها را به صورت Fig2، Fig1 و .... شماره‌گذاری نماید)  را در يك فايل فشرده  ادغام كنيد.  نام فايل فشرده  را به اسم خود و دیگر نویسندگان مقاله تغییر دهید. به عنوان مثال Mahdifar-Mahini-Vahidi.rar  و اگر دو مقاله قرار است ارسال شود، پس از نام خود و ديگر نويسندگان از پسوند A  و B استفاده شود. به عنوان مثال Mahdifar-Mahini-Vahidi-A.rar و Mahdifar-Mahini-Vahidi-B.rar.

درباره دانشگاه پیام نور بستان آباد

دانشگاه پيام نور بستان‌آباد در سال 1377 با پذیرش تعداد 60 نفر در رشته حسابداری تاسيس شده است. در حال حاضر تعداد رشته گرایش‌های این دانشگاه در مقطع کارشناسی 22 رشته و در مقطع کارشناسی ارشد 2 رشته می‌باشد. این دانشگاه بعد گذشت 12 سال از آغاز شروع به کار، در سال 1389 با حمایت و پیگیری‌های مکرر مسئولین محترم شهرستان از وزارت علوم و مسئولین دانشگاه پیام نور سازمان مرکزی تهران داراي ساختمان ملكي شده و ساختمان مذكور در زميني به مساحت سه هزار و 200 متر مربع و با زير بناي يك هزار و 660 متر مربع در چهار طبقه دارای 9 باب كلاس آموزشی، نماز خانه، سايت كامپيوتري و سالن اجتماعات مورد بهره برداری قرار گرفته است. لازم به توضیح اینکه پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ادبیات فارسی به تعداد 30 نفر از بهمن ماه 1390 و در رشته ریاضی گرایش جبر به تعداد 30 نفر از مهرماه 1391 بوده است.

 

منبع : وب سایت پیام نور بستان آباد

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلقبه ششمین همایش علمی تخصصی ریاضی دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی , بستان آباد می باشد