ویژگیهای سایت همایش

ویژگیهای سایت همایش

همایش ریاضی

یکی از مهم ترین اقدامات در نظر گرفته شده در اجرای خوب همایش و کنفرانس اطلاع رسانی کافی و درخور می باشد. گردآوری افراد علاقه مند و صاحب نظر در خصوص موضوع کنفرانس و یا همایش یک از دغدغه های برگزارکنندگان همایش می باشد. حال این سوال مطرح می شود که با بهره گیری از چی استراتژی هایی می توانیم اطلاع رسانی کافی در خصوص زمان، مکان و موضوع کنفرانس فراهم نماییم. با پیشرفت تکنولوژی اطلاع،  یکی از موثرترین روش های اطلاع رسانی افراد استفاده از بستر وب سایت می باشد. بدین منظور طراحی سایت همایش یکی از ملزومات می باشد. 

 

به اشتراک گذاشتن اطلاعات در خصوص زمان همایش، مکان، موضوع کنفرانس، شرکت کنندگان، سخنرانان، نحوه شرکت نمودن در کنفرانس تمامی مواردی است که برگزارکننده کنفرانس می بایست در خصوص اطلاع رسانی آن اقدام نماید و طراحی سایت کنفرانس بدین منظور یکی از موترترین روش ها خواهد بود. افراد بودن محدودیت زمانی و مکانی خواهند توانست از خصوص کنفرانس اطلاعات کسب نمایند یا حتی دیگران را نیز مطلع نمایند. در گامی فراتر از اطلاع  رسانی، طراحی سایت همایش این امکان را فراهم می آورد که محتوایات کنفرانس برگزار شده را نیز به اشتراک افراد قرار دهیم. این محتوا می تواند درج تصاویری از برگزاری همایش و یا تهیه نمودن متنی در خصوص یافته های حاصل از کنفرانس و یا حتی بارگذاری فیلم ویدیویی از جلسه همایش باشد که تمامی این موارد در بستر طراحی سایت همایش امکان پذیر می باشد.

با در نظر گرفتن موارد ذکر شده در بالا طراحی سایت همایش یکی از اقدامات الزامی برای مدیریت بهینه کنفرانس ها و همایشات می باشد و برگزاری کارآمد همایش در ازای انجام اقدامات درخور و مناسب در این خصوص می باشد فلذا می بایست یکی از دغدغه های مدیریتی همایش قرار گیرد.

 

درباره دانشگاه پیام نور بستان آباد

دانشگاه پيام نور بستان‌آباد در سال 1377 با پذیرش تعداد 60 نفر در رشته حسابداری تاسيس شده است. در حال حاضر تعداد رشته گرایش‌های این دانشگاه در مقطع کارشناسی 22 رشته و در مقطع کارشناسی ارشد 2 رشته می‌باشد. این دانشگاه بعد گذشت 12 سال از آغاز شروع به کار، در سال 1389 با حمایت و پیگیری‌های مکرر مسئولین محترم شهرستان از وزارت علوم و مسئولین دانشگاه پیام نور سازمان مرکزی تهران داراي ساختمان ملكي شده و ساختمان مذكور در زميني به مساحت سه هزار و 200 متر مربع و با زير بناي يك هزار و 660 متر مربع در چهار طبقه دارای 9 باب كلاس آموزشی، نماز خانه، سايت كامپيوتري و سالن اجتماعات مورد بهره برداری قرار گرفته است. لازم به توضیح اینکه پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ادبیات فارسی به تعداد 30 نفر از بهمن ماه 1390 و در رشته ریاضی گرایش جبر به تعداد 30 نفر از مهرماه 1391 بوده است.

 

منبع : وب سایت پیام نور بستان آباد

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلقبه ششمین همایش علمی تخصصی ریاضی دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی , بستان آباد می باشد